Waga produktu: 0.05 kg
Realizacja zamówienia: 1-3 dni
Koszt wysyłki od: 11.00 zł
Producent: Pattex
 

SOS Super klej uniwersalny

KLEJ SOS

uniwersalny klej błyskawiczny

3g

OPIS PRZEDMIOTU:

Pattex S.O.S. Super Klej Uniwersalny jest wodoodpornym, szybkoschnącym klejem cyjanoakrylowym o uniwersalnym zastosowaniu. Ulepszona formuła kleju sprawia, że jest on odporny na mycie w zmywarce. Dzięki jego płynnej konsystencji i niewielkiej tubce z aplikatorem precyzyjnie skleisz nawet najmniejszy element. Warto mieć go przy sobie na co dzień, poratuje Cię w wielu sytuacjach.

- wodoodporna formuła
- wytrzymały na mycie w zmywarce
-mocny
- błyskawiczny
- transparentny
- łatwy w użyciu

SPOSÓB UŻYCIA:


1. Klejone powierzchnie muszą być suche, oczyszczone z kurzu, pyłu, tłuszczów i innych substancji obniżających przyczepność kleju. Powierzchnie powinny być dobrze dopasowane.

2. Przekręcić nakrętkę wraz z dozownikiem zgodnie z ruchem wskazówek zegara, przerywając membranę zabezpieczającą. Odkręcić nakrętkę w odwrotną stronę.

3. Nałożyć cienką warstwę kleju na jedną z klejonych powierzchni. Im cieńsza warstwa kleju, tym szybsze utwardzenie i mocniejsze pozostaje połączenie.

4. Złączyć klejone elementy i mocno docisnąć (czas docisku wynosi około 1 minuty). Wszelkie zabrudzenia oraz nadmiar kleju natychmiast usunąć np. przy użyciu Pattex S.O.S. Rozpuszczalnik do kleju.

5. W celu uzyskania pełnej siły klejenia zalecane jest nie obciążanie klejonego elementu przez 10 minut.

6. Pełną wytrzymałość sklejone elementy osiągają w czasie od 12-24 godzinach.Opowiemy na wszystkie pytania