Wczytuję dane...
Waga produktu: 0.9 kg
Realizacja zamówienia: 3 dni
Koszt wysyłki od: 15.99 zł
Producent: FAREN
 

F400

Faren F400 – do profesjonalnego usuwania osadów wapiennych

OPIS PRZEDMIOTU:

F400 – profesjonalny środek do usuwania osadów wapiennych, pozostałości po zaprawach murarskich itp.
  • Preparat do usuwania pozostałości po zaprawie, który świetnie radzi sobie z najtrudniejszymi problemami serwisowymi w instalacjach domowych, termohydraulicznych oraz w przemyśle metalurgicznym.
  • Usuwa osady z cementu, wapna, produkty utleniania, wykwity saletry potasowej itd., bez niszczenia gumy, żelaza czy powłok farby, o ile użyty zostanie w odpowiednim stężeniu.

Sposób użycia:

Urządzenia budowlane: rozcieńczyć w stosunku 1 część preparatu na 5 części wody. Zmyć dużą ilością wody, jeśli to konieczne, zastosować olej ochronny (AXOLGUARD – FAREN s.p.a.). Budownictwo – podłogi i posadzki: rozcieńczyć w stosunku 1 część preparatu na 7 części wody. Zmyć dużą ilością wody.

Produkt może być nakładany za pomocą rozpylaczy, pędzli, urządzeń wyposażonych w pompy itd. Stężenie zależy od zastosowania i ilości osadu do usunięcia. Standardowe stężenia w wodzie wahają się od 10% do 30%. PO KAŻDYM ZASTOSOWANIU NALEŻY ZAWSZE PRZEMYĆ POWIERZCHNIĘ WODĄ. Nie zaleca się stosować na powierzchniach delikatnych, takich jak ocynkowana blacha.

Ostrzeżenia:

Składniki niebezpieczne: kwas solny.

Opowiemy na wszystkie pytania

email: emfarby@poczta.onet.pl

tel 608 599 007