Wczytuję dane...
Waga produktu: 0.6 kg
Realizacja zamówienia: 1-3 dni
Koszt wysyłki od: 15.99 zł
 

Skuteczne narzędzie do poluzowania zardzewiałych części. Olej penetrujący ma dobre właściwości penetrujące i zawiera grafit i MoS2. Wypiera wilgoć i zapobiega powstawaniu rdzy.

Jest preparatem przeznaczonym do efektywnego rozpuszczania rdzy i luzowania skorodowanych połączeń w samochodach osobowych, ciężarowych, maszynach budowlanych i rolniczych, agregatach, urządzeniach mechanicznych.

Preparat doskonale penetruje i uwalnia nawet najbardziej skorodowane i zapieczone śruby i nakrętki. Zapewnia długotrwałą ochronę przed korozją oraz idealne właściwości smarne zarówno w wysokich, jak i niskich temperaturach. Odrdzewiacz zabezpiecza przed zużyciem oraz usuwa odgłosy piszczenia i trzeszczenia. Nie zawiera silikonu, jest bezpieczny dla sond lambda.

Preparat można stosować w dowolnej pozycji puszki. Dodatkowa przedłużana dysza o długości 10 centymetrów umożliwia precyzyjne nanoszenie preparatu.

Pojemność: 500ml

Sposób użycia: Przed użyciem wstrząsnąć. Odrdzewiacz (olej penetrujący) nanieść na zardzewiałe elementy i zaczekać, aż zacznie działać. Odkręcić zapieczony element.

Opowiemy na wszystkie pytania

email: emfarby@poczta.onet.pl

tel 608 599 007