Waga produktu: 0.2 kg
Realizacja zamówienia: 3 dni
Koszt wysyłki od: 11.00 zł
Producent: Technicqll
 

KLEJ DO TWARDYCH PLASTIKÓW

20 ml

kolor: bezbarwny

OPIS PRZEDMIOTU:

Specjalistyczny klej do tworzyw sztucznych. Przeznaczony do klejenia nowoczesnych materiałów syntetycznych (nawet tych, które są bardzo trudne do sklejenia) takich jak szkło akrylowe, ABS, persplex, TR, EVA (z wyjątkiem polietylenu i polipropylenu). Jest klejem agresywnym, częściowo rozpuszczającym łączone powierzchnie plastiku tworząc bardzo mocną spoinę (jak spawanie). Złącze jest odporne na gorącą wodę i chemikalia np. w rurach kanalizacyjnych.

ZASTOSOWANIE:

Instalacje wod-kan z twardego PVC,rury, rynny Plastikowe elementy stolarki budowlanej np. okna. Urządzenia gospodarstwa domowego: odkurzacze, miksery, telefony, zabawki plastikowe, itp. Motoryzacja: uszkodzone deski rozdzielcze, reflektory, uchwyty i inne plastikowe części samochodowe.

WŁAŚCIWOŚCI:

SPOSÓB UŻYCIA:

Powierzchnia przeznaczona do naprawy powinna być wilgotna, czysta i dokładnie odtłuszczona. Dobre przygotowanie powierzchni jest gwarancją wysokiej skuteczności naprawy. W przypadku klejenia w temperaturze poniżej 15°C należy ogrzać spoinę np. suszarka elektryczną.

Opowiemy na wszystkie pytania