Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 1-3 dni
Koszt wysyłki od: 12.90 zł
 

SCANSOL to uniwersalny preparat do usuwania starych farb i lakierów znajdujący zastosowanie przy różnych typach podłoży (metalowych, drewnianych, szklanych, ceramicznych, betonowych i asfaltowych). Obecny na naszym rynku już od ponad 30 lat, może być stosowany do usuwania farb i lakierów na bazie żywic i tworzyw sztucznych (nitrocelulozowych, poliuretanowych, poliestrowych, akrylowych, alkilowych, asfaltowych, epoksydowych, silikonowych, winylowych, ftalowych i chlorokauczukowych). Znajduje zastosowanie zarówno w remontach domowych jak i na skalę przemysłową.

Jego żelowa formuła pozwala na dokładniejsze oczyszczenie miejsca, gdzie został zaaplikowany dzięki temu praca staje się łatwiejsza i o wiele szybsza ponieważ sama reakcja zachodzi już w przeciągu 5-15 minut* od nałożenia. Nie jest konieczne zastosowanie opalarki, szlifierki czy innych mechanicznych środków.

SCANSOL jest doskonałym preparatem do renowacji antycznych mebli oraz remontów obiektów zabytkowych, często używany przez konserwatorów, gdyż nie niszczy podłoża na które jest nakładany (nie wchodzi w reakcję z podłożem). Unikalne właściwości pozwalają na użycie go podczas renowacji wysokiej jakości podłozy drewnianych, również w zabytkowych samochodach i czynią Scansol prawdopodobnie jedynym preparatem na świecie który łączy bezpieczeństwo ze skutecznością w niecodzienncyh zastosowaniach.

Opowiemy na wszystkie pytania

email: emfarby@poczta.onet.pl

tel 608 599 007