Wczytuję dane...
Waga produktu: 0.5 kg
Realizacja zamówienia: 3 dni
Koszt wysyłki od: 12.90 zł
Producent: MOTIP DUPLI COLOR
 

Najwyższej jakości lakier/farba w spray`u

przeznaczona dla profesjonalistów w przemyśle.

Lakier dla wymagających więcej.


KOLORY : brązowy ochrowy

RAL 8001 połysk


NR 366208


poj. 400 ml

 

OPIS PRZEDMIOTU:

Szybkoschnący lakier/farba akrylowy RAL ACRYL cechująca się wysoką wydajnościę i bardzo dobrym stopniem krycia, przeznaczona jest do przeprowadzania napraw i tworzenia nowych powłok lakierniczych. Najlepszy do malowania maszyn przemysłowych i rolniczych, a także wszelkich powierzchni wymagającej wzmocnionej ochrony.

Najnowsze standardowe odcienie kolorów zgodnie z normą DIN. Wysycha bardzo szybko i tworzy mocną powłokę. Bardzo odporny na zarysowania, wstrząsy i uderzenia. Zawiera dodatek antykorozyjny. Oferujemy ponad 130 kolorów w połysku, wszystkie wg standardu RAL!


 

Od maja 2015 mamy przyjemność zaprezentować Państwu odświeżoną wersję naszych lakierów- odnowiona została szata graficzna, już i tak wysoka jakość została jeszcze ulepszona, a dodatkowo wzbogaciliśmy produkty RAL ACRYL o wyposażenie dodatkowe w postaci drugiej dyszy natryskowej.

Udoskonalenie jakości produktu RAL ACRYL i dopasowanie go do wysokich oczekiwań rynku. Nasze produkty były już szybkoschnące, odporne na warunki atmosferyczne, odporne na światło słoneczne i promieniowanie UV, jak również bardzo dobrze kryjące, jedna teraz, przez dodanie specjalnej domieszki żywic poprawiliśmy jeszcze przyczepność i trwałość lakieru oraz wyjątkową odporność na uderzenia i rysy. Jesteśmy dumni z tego bezkonkurencyjnego produktu, który również ze względu na dodatek chroniący przed rdzą, jest uniwersalny, zarówno do używania w przemyśle, jak również dla majsterkowiczów i dekoratorów.

DOSTĘPNE SĄ RÓNIEŻ INNE KOLORYOpowiemy na wszystkie pytania

email: emfarby@poczta.onet.pl

tel 608 599 007