Wczytuję dane...
Waga produktu: 0.03 kg
Realizacja zamówienia: 1-3 dni
Koszt wysyłki od: 9.99 zł
Producent: FurnitureClinic
 

LEATHER COLOURANT

farba do skóry - 72 kolory

do naprawy, przywrócenia lub zmiany koloru skóry

poj. 50 ml

OPIS PRZEDMIOTU:

Profesjonalna farba do skóry na bazie wody z powłoką poliuretanową przeznaczona do koloryzacji wszystkich typów skóry. Farba idealnie nadaje się do zmiany koloru skóry jak również przeprowadzania drobnych napraw (zaprawki). Produkt jest bardzo elastyczny i nie pęka. Farba jest nieszkodliwa dzięki czemu może zostać wykorzystana w różnorodnych środowiskach: profesjonalne zakłady renowacji skór, domy, szpitale, magazyny. Produkt o wysokim stężeniu barwników dający doskonałe pokrycie naprawianej powierzchni. Farba może być nanoszona za pomocą gąbki, aerografów lub pistoletów natryskowych.

WYDAJNOŚĆ z 50 ml - 1 mkw całkowitego krycie

 

Poniżej przedstawiamy przykładową zmianę koloru skóry

- farbowanie skóry cz.1 (kliknij na obrazek)

Dzięki kontrolowanej ilości silikonu w farbie jest ona odporna na wycieranie i pękanie. Skóra po malowaniu jest miękka i delikatna.

Farby NIE są na bazie rozpuszczalnika i nie wysuszają skóry.

SPOSÓB UŻYCIA:

1. Przy użyciu zmywacza i bawełnianej szmatki usuwamy starą warstwę farby i odtłuszczamy powierzchnię. Jeśli są głębsze ubytki w skórze lub np. skóra jest przerwana należy użyć płynnej skóry dostępnej na innej naszej aukcji. Można delikatnie wygładzić powierzchnię skóry za pomocą papieru wodnego 600-1000 oraz przetrzeć skórę alkoholem do skóry.
2. Na przygotowaną powierzchnię nanosimy farbę za pomocą pistoletu natryskowego, gąbki lub pędzelka. Można nakładać kilka warstw w razie potrzeby. Każdą warstwę farby należy wysuszyć. Schnięcie można przyśpieszyć używając suszarki do włosów. Robić przerwy pomiędzy nakładaniem kolejnej warstwy 30-60 min.
3. Po wyschnięciu farby na farbę nakładamy lakier bezbarwny( w taki sam sposób jak farbę), należy nałożyć 2-3 warstwy lakieru podsuszając każdą z nich.

PALETA KOLORÓW :

(PALETA MA CHARAKTER POGLĄDOWY)

(po zakupie proszę podać nazwę lub nr koloru)

PROSIMY O WCZEŚNIEJSZE KONTAKT W CELU POTWIERDZENIA DOSTĘPNOŚCI DANEGO KOLORU

PRZYKŁADY UŻYCIA:

Opowiemy na wszystkie pytania

email: emfarby@poczta.onet.pl

tel 608 599 007