Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 1-7 dni
Koszt wysyłki od: 12.90 zł
 

Zestaw do pielęgnacji skóry zawiera wszystkie produkty niezbędne do utrzymania skóry w nienagannym stanie.

Zawartość opakowania:

- 250ml Leather Ultra Clean
- 250ml Leather Protection Cream
- 1 Gąbka
- 1 Szmatka
- 1 Rozpylacz

Leather Ultra Clean 250ml

Bezpieczny w użyciu i bardzo skuteczny środek do czyszczenia skóry

Nadaje się do wszelkich rodzajów skór anilinowych, semi-anilinowych, pull up, woskowanych, pigmentowanych oprócz zamszu i nubuku. Może być stosowany do wszystkich kolorów.

Nie zawiera rozpuszczalników oraz materiałów ściernych które mogą powodować uszkodzenia skóry jednocześnie doskonale usuwa głęboko zakorzeniony brud i zabija bakterie. Leather Ultra Clean doskonale nadaje się do czyszczenia jasnych tapicerek skórzanych.

Może być stosowany na różne artykuły ze skóry, od mebli i tapicerek samochodowych po odzież, obuwie etc.

Sposób użycia:

  • wstrząsnąć dobrze butelką przed użyciem
  • nakładać na gąbkę lub bezpośrednio na skórę, ruchami okrężnymi wytworzyć pianę, do głęboko zakorzenionego brudu można użyć szczoteczki
  • po oczyszczeniu nałożyć na skórę Leather Protection który zabezpieczy skórę.

Leather Protection Cream 250ml

Odżywia i konserwuje skórę nadając jej przyjemny zapach.

Leather Protection Cream to kombinacja naturalnych olei i wosków, która doskonale nawilża skórę i chroni przed wysychaniem, pękaniem oraz utratą koloru. Krem ochronny nadaje skórze połysk ale także ochrania ją przed wnikaniem wody oraz innych substancji chemicznych. Ponadto warstwa ochronna wytwarzana przez Leather Protection chroni skórę przed słońcem oraz złuszczaniem spowodowanym przez czynniki zewnętrzne. Warstwa ochronna kremu tworzy barierę między skórą a źródłami ciepła takimi jak grzejnik czy kominek zapobiegając wysuszaniu i blaknięciu skóry.

Leather Protection jest doskonały do wszystkich rodzajów skóry oprócz zamszu oraz nubuk. Jest doskonały do pielęgnacji i zabezpieczania skóry w samochodzie. Chroni skórę przed słońcem oraz zabezpiecza ją przed czynnikami zewnętrznymi takimi jak wnikanie płynów oraz ścieranie czy łuszczenie. Leather Furniture Cream nadaje skórze dodatkową warstwę ochronną, która chroni ją przed różnego rodzaju plamami oraz uszkodzeniami zewnętrznymi. Aby uzyskać pożądany rezultat należy używać kremu ochronnego co 3 miesiące przez cały rok. Zmniejsza tarcie przez co wydłuża żywotność skóry szczególnie w fotelach samochodowych.

 

Opowiemy na wszystkie pytania

email: emfarby@poczta.onet.pl

tel 608 599 007